İsveç Sırt Masajı

İsveç Sırt Masajı

İsveç Masajı Sırasında Ne Olur?
Tüm İsveç masajlarında, terapist cildi masaj yağıyla yağlar ve çeşitli masaj darbeleri gerçekleştirir. Bu hareketler kas dokusunu ısıtır, gerilimi serbest bırakır ve yavaş yavaş yapışıklıklar olarak adlandırılan kas “düğümleri” veya yapışık dokuları parçalar. İsveç masajı, diğer sağlık yararları arasında rahatlamayı teşvik eder.

Masajdan önce, terapist size bilmesi gereken herhangi bir yaralanma veya diğer koşulları hakkında sormalıdır. Bir terapiste söylemek istediğiniz şeyler gerginlik veya ağrı alanları, alerjiler ve hamilelik gibi durumlar olabilir. Hafif veya sert bir basınç tercihiniz varsa, onları ön tarafa da söyleyebilirsiniz. Hastaysanız masaj yaptırmamak en iyisidir.

Konsültasyondan sonra, terapist masaya nasıl uzanacağını – yüz yukarı ya da yüz aşağı ve çarşaf ya da havlu altında – nasıl talimat vereceğini ve odayı terk ettiğini söyler. Girmeden önce hazır olup olmadığınızı soracaktır.

Nua Masaj

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sohbet Başlat
Web Sitemize Hoş Geldiniz.
Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Görüşebilirsiniz.