Manikür ve Pedikür

Manikür ve Pedikür

Spa Manikür ve Pedikür?
Spa manikürünün daha uzun süre dayanmasını ve daha lüks hissetmesini sağlayan, aromatik bir tuzlu ovucu, nemlendirici maske, sıcak havlu sargısı, sıcak taş masajı veya parafin daldırma – daha uzun bir hizmettir. , lüks bir atmosfer.

Flüoresan lambaların ve havalı fırçalanmış tırnakların sağladığı zararlı dumanların yerine, hoş bir aydınlatma armatürüne, iyi bir tasarıma ve sessiz bir köşede yakışıklı bir pedikür sandalyesine sahipsiniz. Pedikür sandalyesi boşalmalıdır (suyu dolaştırmamalı), pedikür tamamen sıhhi olmalıdır.

Teknisyenlerin son derece deneyimli olduğundan ve size özel bir deneyim verdiğinden emin olabilirsiniz.

Size güzelce şekil verilmiş tırnaklar verebilirler, cildiniz ve mevsim için mükemmel renkleri önerirler ve çalışmaları sürer – cips ya da kabarcıklar olmaz. Çok iyi bir tavır almalı ve en yüksek seviyede spa sıhhi temizliğini takip etmelidirler.

Resort spa merkezlerinin çoğu tam bir bornoz ve terlik bakımı sunmaz ve yalnızca tırnak servisi satın alıyorsanız spa tesislerine erişim sağlar. Tasarruf etmeniz gerekiyorsa, bir spa manikürü veya pedikürünü özel bir tedavi olarak alın ve düzenli bakımınızı evde veya yerel bir tırnak veya güzellik salonu ile yapın. Ama kitap almadan önce nasıl çalıştıklarını izleyin. Sıhhi tesisatta köşeleri kestiler veya suyu dolaştıran eski moda pedikür sandalyeleri varsa, sadece uzaklaşın! Bazen ucuz buna değmez.

Nua Masaj

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sohbet Başlat
Web Sitemize Hoş Geldiniz.
Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Görüşebilirsiniz.